za sve radoznale o folkloru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
za sve radoznale o folkloru

samo folklor
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 wish is in the house

Go down 
2 posters
AutorPoruka
wish

wish


Broj komentara : 3
Join date : 2009-12-09

wish is in the house Empty
KomentarNaslov komentara: wish is in the house   wish is in the house EmptyWed Dec 09, 2009 12:27 pm

kratko i jasno ja sam wish svoje pravo ime necu daotkrivam jel nepise da moram drago mi je sto sam postao clan ovog nadasve kreativnog foruma jel vidim da se administrator stvarno potrudio da napravi stvarno ugodan forum i zelim mu na tome cestitati ENVER veoma dobro odradjen posao cast mi je biti clan ovako jednog dobro foruma
Na vrh Go down
enver
Admin
enver


Broj komentara : 57
Join date : 2009-11-29
Age : 36
Mjesto : bihac

wish is in the house Empty
KomentarNaslov komentara: Re: wish is in the house   wish is in the house EmptyWed Dec 09, 2009 12:30 pm

wish (citat):
kratko i jasno ja sam wish svoje pravo ime necu daotkrivam jel nepise da moram drago mi je sto sam postao clan ovog nadasve kreativnog foruma jel vidim da se administrator stvarno potrudio da napravi stvarno ugodan forum i zelim mu na tome cestitati ENVER veoma dobro odradjen posao cast mi je biti clan ovako jednog dobro foruma


HVALA to mi je i bio cilj da napravim jedan ugodan forum za sve korisnike i ljubitelje folklora wish naravno da nemoras otkrivati svoj identitet to je tvoje pravo budi dobar korisnik postaj i zelim ti ugodan boravak na forumu
Na vrh Go down
https://univerzitet.bosnianforum.com
enver
Admin
enver


Broj komentara : 57
Join date : 2009-11-29
Age : 36
Mjesto : bihac

wish is in the house Empty
KomentarNaslov komentara: Re: wish is in the house   wish is in the house EmptyFri Dec 11, 2009 5:21 am

e ovako se zahvaljuje nekom za densto dobro hvala
Na vrh Go down
https://univerzitet.bosnianforum.com
Sponsored content





wish is in the house Empty
KomentarNaslov komentara: Re: wish is in the house   wish is in the house Empty

Na vrh Go down
 
wish is in the house
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
za sve radoznale o folkloru :: Your first category :: sugestije o forumu :: predstavi se-
Idi na: