za sve radoznale o folkloru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
za sve radoznale o folkloru

samo folklor
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 zelim da znam

Go down 
2 posters
AutorPoruka
wish

wish


Broj komentara : 3
Join date : 2009-12-09

zelim da znam Empty
KomentarNaslov komentara: zelim da znam   zelim da znam EmptyFri Jan 08, 2010 3:53 pm

evo ovako enver posto je kud univerzitet trenutno na jednomijesecnoj pauzi kad tacno pocinje sa radom i dali u opce hoce nastaviti sa radom jer sam upoznat sa situacijom u kojoj se nalazi kud univerzitet i dali ce izaci iz te nepotrebne krize o kojoj svi pricaju i dali ce doci do smijene predsjednika esada bajramovica i clanova upravnog odbora jel oni jedini stvaraju problem univerzitetu molim odgovor
Na vrh Go down
enver
Admin
enver


Broj komentara : 57
Join date : 2009-11-29
Age : 36
Mjesto : bihac

zelim da znam Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zelim da znam   zelim da znam EmptyFri Jan 08, 2010 4:03 pm

wish (citat):
evo ovako enver posto je kud univerzitet trenutno na jednomijesecnoj pauzi kad tacno pocinje sa radom i dali u opce hoce nastaviti sa radom jer sam upoznat sa situacijom u kojoj se nalazi kud univerzitet i dali ce izaci iz te nepotrebne krize o kojoj svi pricaju i dali ce doci do smijene predsjednika esada bajramovica i clanova upravnog odbora jel oni jedini stvaraju problem univerzitetu molim odgovor






the best regards

Da istina je da je kud univerzitet na jednomijesecnoj pauzi i trebalo bi da ponovo starta od 1 februara ali bit ce te blago obavijesteni a sto se tice te krize pa cuj ne samo da je kud univerzitet u krizi svi su kudovi u krizi
a sto se tice smijene predsjednika bajramovica i clanova upravnog odbora kuda o tome trenutno neznam nista i isto tako blagovremeno cu vas obavijestiti i o tim cinjenicama a to ko predstavlja najveci problem a ko najmanji problem u kudu o tome necu da diskutujem i raspravljam jer nisam upucen niu sto sto se tice toga ja sam samo obican igrac koji igra kako drugi svira i administrator ovog foruma sva sto znam o tome cu vas obavijestavati a ono sto neznam pokusat cu da saznam kako bi i vi znali HVALA




the best regards Administrator enver


HVALA afro
Na vrh Go down
https://univerzitet.bosnianforum.com
 
zelim da znam
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
za sve radoznale o folkloru :: Your first category :: sugestije o forumu :: pitanja-
Idi na: